arcver (arcver) wrote,
arcver
arcver

Донецк говорит

Сьогодні 15.04.14 року, молода Донецька Народна Республіка зазнала військової агресії з боку України.

Керівництво України, яке прийшло до влади в результаті збройного антиконституційного перевороту, розв'язало військові дії на території Донецької Народної Республіки, використовуючи солдатів українських збройних сил, бойовиків незаконних військових формувань і службовців приватних іноземних військових кампаній, що фінансуються США.

Під прикриттям брехливих заяв про нібито проведення антитерористичної операції, насправді, оголошена війна проти народу із залученням важкої бойової техніки та авіації. Життя мирних жителів у небезпеці. З попередження Києва, не виключена можливість нанесення масштабних ракетно- бомбових ударів по містах.

Таким чином, фашистський режим України, підтримуваний і фінансований США та країнами Західної Європи, фактично почав геноцид російськомовного населення на території Донецької Народної Республіки.

Освіта Донецької Народної Республіки - це об'єктивна реальність, необхідність у якій виникла внаслідок повної втрати державності України після антиконституційного перевороту, та з метою захисту конституційних прав і свобод громадян, які проживають на її території.

Усвідомлюючи себе, як остання перешкода агресора на шляху знищення Росії, народ і керівництво Донецької Народної Республіки, командування і особовий склад Армії Південного Сходу заявляють, що агресор отримає гідну і негайну відсіч.

Ми вимагаємо від реакційних кіл США і країн Західної Європи, що благословили київських режим на силову операцію, зупинити агресію і припинити підтримку і фінансування незаконної "влади " України .

Ми звертаємося до багатонаціонального народу РФ, до наших російських братів, до уряду Російської Федерації і особисто до Володимира Володимировича Путіна з проханням надати дипломатичну, гуманітарну і, якщо можливо, військову допомогу Донецькій Народній Республіці, виступити гарантом її безпеки, приборкати знахабнілих карателів, встановити мир та забезпечити проведення мирного народного референдуму.

Просимо багатонаціональний народ РФ, наших російських братів, уряд Російської Федерації і особисто Володимира Володимировича Путіна розглянути питання про визнання Донецької Народної Республіки, як суб'єкта міжнародного права, та укладання договору про політичне, економічне та військове співробітництво.

Ми, люди всіх 180 національностей Донбасу, - росіяни.
Росіянами народилися, росіянами живемо і, якщо потрібно, загинемо .
З нами Бог і Росія.

Ворог буде розбитий.
Перемога буде за нами!
Subscribe

promo arcver february 1, 2015 11:20 67
Buy for 10 tokens
К величайшему горю для меня, Толик умер 18.08.2020 года... Инсульт. Кровоизлияние в ствол головного мозга. То есть у него просто не было шансов... Оставляю его текст ниже без изменений. Пусть останется памятью о нём. А я по мере сил буду продолжать хотя бы эту часть его дела -…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments